Wiadomości

Szkolenie z zakresu projektowania i instalowania systemów nawadniania

Szanowni Państwo pragniemy zaprezentować aktualną agendę szkoleń z zakresu systemów nawadniania w sezonie 2019. Lista szkoleń będzie aktualizowana raz w tygodniu, aby na bieżąco informować Państwa o planowanych szkoleniach. W celu zapisu na szkolenia prosimy o kontakt z współorganizatorami szkoleń, dna kontaktowe są przypisane do poszczególnych szkoleń.

 Dane kontaktowe do prowadzących szkolenia:

Karol Czerwiak kczerwiak@rainbird.eu tel: 604 652 842

Maciej Sobiech msobiech@rainbird.eu tel: 660 524 171

 

AKTUALNA AGENDA SZKOLEŃ NA SEZON 2019.

LP.DataLokalizacjaTematykaWspółorganizatorE-mailTelefonProwadzący
110.01.2019ZgierzLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersMAK Stone-Art. Skotnikisklep@stone-art.pl48 601 324 854Karol Czerwiak
211.01.2019ZgierzLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersMAK Stone-Art. Skotnikisklep@stone-art.pl48 601 324 855Karol Czerwiak
316.01.2019WarszawaLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersEKOMAbiuro@ekoma.com.pl48 22 894 64 47Karol Czerwiak
417.01.2019CzęstochowaLevel 1, Wi-Fi ControlersPatiopatio@ogrodypatio.pl48 601 523 304Maciej Sobiech
525.01.2019Michałowice Level 1, Drip, Wi-Fi ControlersHB-Systemhb-system@hb-system.pl48 22 723 93 90Karol Czerwiak
629.01.2019Aleksandrów KujawskiLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersQuercus Podlewaniefirma@podlewanie.pl48 54 282 20 05Karol Czerwiak
704.02.2019Motycz  k/LublinaLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersLunatic Gardenbiuro@lunaticgarden.pl47 505 331 105 Karol Czerwiak
805.02.2019Motycz  k/LublinaLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersLunatic Gardenbiuro@lunaticgarden.pl48 505 331 105 Karol Czerwiak
908.02.2019SzczecinLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersEkosadmin@ekos.pl48 601 782 237 Maciej Sobiech
1012.02.2019OlsztynLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersMULTIOGRÓDnawadnianie@multiogrod.pl48 797 089 605Karol Czerwiak
1113.02.2019WarszawaLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersKris Warszawabiuro@phu-kris.com48 605 293 104Karol Czerwiak
1215.02.2019WarszawaLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersEKOMAbiuro@ekoma.com.pl48 22 894 64 47Karol Czerwiak
1318.02.2019GliwiceLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersPassiflorabiuro@centrumogrodnicze.gliwice.pl48 32 335 56 63Maciej Sobiech
1419.02.2019KrakówLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersWoźniaknawadnianie.krakow@gmail.com48 789 087 173Karol Czerwiak
1526.02.2019RzeszówLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersZielony Klombbiuro@klomb.rzeszow.pl48 17 852 27 68Karol Czerwiak
1626.02.2019WrocławLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersTrawniki.comtrawniki@trawniki.com48 71 364 45 55Maciej Sobiech
1727.02.2019LublinLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersPHU Kris-Lublinlublin@phu-kris.pl48 533 176 617Karol Czerwiak
1828.02.2019LublinLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersPHU Kris-Lublinlublin@phu-kris.pl48 533 176 618Karol Czerwiak
1928.02.2019KaliszLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersLidia Hortisnawadnianie@lidia.pl48 660 201 730Maciej Sobiech
2001.03.2019RadomLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersBaobabKONTAKT@HURTOWNIABAOBAB.PL48 695 383 500Karol Czerwiak
2105.03.2019StrzałkowoLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersToparmabiuro@toparma.pl48 632 750 045Maciej Sobiech
2206.03.2019KrakówLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersBlue Gardensklep@wodawogrodzie.pl48 512 919 518Karol Czerwiak
2307.03.2019Tuszyma Level 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersWater Engineeringbiuro@e-nawodnienia.pl48  500 70 44 88Karol Czerwiak
2407.03.2019Dąbrowa GórniczaLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersKrotonbiuro@fhukroton.eu48 604 410 870Maciej Sobiech
2508.03.2019TuszymaLevel 1, Level 2, Drip, Wi-Fi ControlersWater Engineeringbiuro@e-nawodnienia.pl48  500 70 44 88Karol Czerwiak
2614.03.2019OpoleLevel 1, Drip, Wi-Fi ControlersInstalbudinstalbud@instalbud.pl48 77 540 23 50Maciej Sobiech